.

.

Моден Црни Кинески Мажите Везови Кунг-фу Јакна Грб Змеј М XL XXXL трговија на Големо и Мало M1011

Моден Црни Кинески Мажите Везови Кунг-фу Јакна Грб Змеј М XL XXXL трговија на Големо и Мало M1011

DEN 1152.00
DEN 1439.52
-20 %
Количина на стоки


Мода Пролет Кинески Мажите Свила Сатен Везови Кунг-фу Јакна Грб S-XXXL
Опис на објектот :
Материјали : Свила Сатен Големина : S M L XL XXL XXXL 5 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки)) 100% Сосема Нов Дизајн : Кинески жени традиционалните јакна, Традиционални Ориентална Вкус!!!
Трговија на големо и на Мало
( Мажи Големина на Табела )
Мерењата е за алишта, а не и за телото, па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело. ви благодариме!
Сите item(s) ќе ја одбележи како 'ДАР' со пониски производ вредност. Купувачот е одговорен за какви било царински давачки / бесплатно / GST / V. А Т или други Увозни Даноци, доколку тоа е потребно. Продавачот не е одговорен за Извозот на Даноци.
Проверете ги вашите item(s) лице во лице со курирска на персоналот пред да го потпишете, одбегнувајте вашиот item(s) во пакет да бидат украдени или променета од Експрес Компанија или Сопствен персонал, откако потпиша, тоа го покажува вашето item(s) е во ред, ние не сме одговорни за било каква загуба за овие два случаи погоре. Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија доказ за вас лице во лице веднаш, тогаш може да се направи барање за надомест на штета од конкретна компанија.
Ракување и Превозот
Јас го обезбеди Воздух Mail & EMS / DHL / UPS / ТНТ , ќе ги објави на светот.
Воздухот Пошта може да пристигне во 15-30 дена
EMS може да пристигне во 6-12 дена
DHL/UPS/ТНТ може да пристигне во 4-7 дена
Објектот Истакна : ве Молиме запомнете дека Ракување со времето на сите елементи како што е подолу :
Облека : 3 Работни Дена*
Ние брод item(s) по Ракување со времето база на плаќање е сосема чиста.
*Бизнис ден, освен во Викендите, недела и Федералниот Празник. Поштарина вклучува превозот надомест, складирање, пакување, материјали, трошоци за гориво, кутии, етикети и пакување на трошоците. Item(s) ќе се испраќаат надвор од Шангај Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, како што се царинската поштенски проверка. Ние не сме одговорни за царинските кои би можеле да бидат предизвикани многу ретко.
Плаќање
Јас ја прифати Кредитна Картичка , Западот се Обединат, и Банкарски Трансфер на Пари плаќање начин.
Размена и Политика на Враќање (30 Дена Гаранција за Враќање)
30 Дена Гаранција за Враќање услуги обезбедува тоа.
Ако сте на било кој начин незадоволни со нарачката,може да иницира врати во рок од 30 дена по приемот на нарачката.
јас ќе се вратат сите пари или ќе испрати нов објект за да можете побрзо кога добив врати објектот.
Купувачот мора да плати за враќање превозот, И стока мора да биде во оригинална состојба за препродажба!
Контактирајте со нас
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Тип:
Широк-waisted
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Свила
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Вез
Монтажни Дел:
Никој
Бренд Име:
QIANTANG
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Материјал:
Свила Сатенски
Состојба:
Бренд Нови со ознака
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен
боја:
Црна , Темноцрвена , Сива , Златна , Зелена ,
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Вез
R

Тие исто така купуваат со овој производ