.

.

100pcs/Број 8-12cm Жолта Mallard Патка Крило Пердуви, Mallard Пердуви, Светкава сина Крилја

100pcs/Број 8-12cm Жолта Mallard Патка Крило Пердуви, Mallard Пердуви, Светкава сина Крилја

DEN 670.00
DEN 720.00
-7 %
Количина на стоки


Функција
100pcs/Број 8-12cm Жолта Mallard Патка Крило Пердуви, Mallard Пердуви, Светкава сина Крилја
Материјал : Mallard Патка Пердуви
Боја : Жолта Големина : 8-12cm Количина : 100pcs. Употреба : Занаети, уметност, costuming. Состојба : нова.
Љубезно ве молиме да напомена :
Боја : Жолта
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Али-Зачувам П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Можеби ќе ви се допадне
Ново! 100pcs/Број 12-15cm Убаво Природата Mallard Патка Крило Quills - Сина, Бела Совет бесплатен превозот САД$ 25.00 /многу
парчиња / многу
50 Pcs/ЛОТ 3-5 CM Mallard Патка Ривс Тело Plumage Пердуви 6 Colours на Располагање БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 15.80 /многу
парчиња / многу
Нови Пристигнување! 200 Pcs/Многу 10-13 CM Обоена Mallard Патка Крило Quill Пердуви 9 Colours Достапни FREESHIPPING US$ 26.80 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо!200 PCS/МНОГУ!10-15cm Скапоцени Криви Црна Goose Quill Пердуви Дива Патка Пердуви 4-6inch/10-15cm diy топла US$ 20.50 /многу
парчиња / многу
Freeshipping! 100 PCS/МНОГУ 11-15 CM Природата Центар Црн Раб Сребрена Боја Mallard Патка/Дрејк Пердув Совети US$ 35.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот! 100pcs/Многу 10-15cm Природата Mallard Патка Крило Quill Пердуви US$ 18.00 /многу
парчиња / многу
50 PCS/МНОГУ 17-21cm Висока Qulity Ретко Природни Mallard Патка/Дрејк Кадрава Опашка Пердуви БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 19.80 /многу
парчиња / многу
Нови Пристигнување! 100pcs/Број 8-12cm Mallard Патка Дрејк Сива Крило Обоена Пердуви бесплатен превозот САД$ 13.50 /многу
парчиња / многу

Број На Модел На:
FMQ0013
Материјал:
Патка Пердув
Шема:
Обоена
боја:
Жолта
Материјал:
Mallard Патка Крило Пердуви
Големина:
8-12cm
КОЛИЧИНА:
100pcs по многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ