.

.

Карбонски Влакна 19x10 Едрилица Auto. Виткање Пропелер

Карбонски Влакна 19x10 Едрилица Auto. Виткање Пропелер

DEN 1122.72
Количина на стоки


Спецификации :
⊃2; Со 100% јаглерод влакна, многу силни и светлина
⊃2; Површинска обработка : 3 K
⊃2; Нето Тежина : 40g

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
CPF1910
За Возило Тип:
Авионите
РК Делови и Accs:
Пропелери
Материјал:
Карбонски Влакна
R

Тие исто така купуваат со овој производ