.

.

НОВИ K03/53039880009 Турбо Турбополнач за CITROEN Berlingo C5 Picasso Xantia Xsara,206 307 406 Партнер DW10TD,2.0 L 90HP

НОВИ K03/53039880009 Турбо Турбополнач за CITROEN Berlingo C5 Picasso Xantia Xsara,206 307 406 Партнер DW10TD,2.0 L 90HP

DEN 10210.00
DEN 11472.00
-11 %
Количина на стоки


Турбополнач Спецификации Турбо Модел GT1546 S/K03 ОЕМ БР.
0375 C8,0375 E3,0375 E1,0375 E0,0375 H7,9645247280 Дел НЕ.
706977-0001/3,5303 988 0009,VVP1,VF40 A104 Апликација возило
CITROEN Berlingo C5 Picasso Xantia Xsara 2.0 HDi,1999-;
PEUGEOT 206 307 406 Партнер 2.0 HDi,1999-. Примена на моторот
DW10 TD,2.0 L 90 HP Бруто тежина(KG) 7kg Пакет големина(CM) 26*22*26 Забелешка 1 Масло за подмачкување САМО Забелешка 2

Поставување на Возило:
ПРЕД
Специјални Функции:
Никој
206-Година:
2001,2000
Објектот Ширина:
22CM
Другиот Дел Број:
Никој
Осветленост Дел Број:
0375C8,0375E3,0375E1,0375E0,0375H7,9645247280
Објектот Должина:
26CM
Производителот Дел Број:
706977-0001/3,5303 988 0009,VVP1,VF40A104
Објектот Тежина:
7KG
Земја/Регион на Производство:
Кина
Peugeot Модел:
206
Материјал Тип:
Железо
Бренд Име:
Кралот Turbo
За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Висина:
26CM
Турбо Модел :
K03
Апликацијата возило:
CITROEN Berlingo C5 Picasso Xantia Xsara,PEUGEOT 206 307 406 Партнер
Примена на моторот:
DW10TD,2.0 L 90HP
R

Тие исто така купуваат со овој производ