.

.

Вектор Оптика 8x30 Ласерски Rangefinder Monocular Опсегот на СКЕНИРАЊЕ 1200M w/ Дожд, REFL , >150 Режим Спектар Пронаоѓач Мерење на Растојание

Вектор Оптика 8x30 Ласерски Rangefinder Monocular Опсегот на СКЕНИРАЊЕ 1200M w/ Дожд, REFL , >150 Режим Спектар Пронаоѓач Мерење

DEN 8592.00
Количина на стоки


Ние, исто така може да се користи на други изразат испорака, како што се : UPS-от, DHL, Fed Ex и TNT итн, додека цената ќе биде повисока. Тие се управувани од страна на поштата од целиот свет. Ние, исто така може да прифатат плаќање преку Pay-Pal или Western Union или Банка Т/T Жица Трансакција или Кредитна Картичка (во САД само) итн.

Број На Модел На:
SCRF-02
Мерење На Растојание:
250
Бренд Име:
TAC ВЕКТОР ОПТИКА
Оперативен Систем:
Ласерска
Мерен Опсег:
6-1200 метри
R

Тие исто така купуваат со овој производ