.

.

Цвеќиња во уметноста Тиква Афионот јас маслото модерна уметност Висок квалитет рака насликани

Цвеќиња во уметноста Тиква Афионот јас маслото модерна уметност Висок квалитет рака насликани

DEN 4541.00
DEN 5280.00
-14 %
Количина на стоки

Брод слики од целиот свет 4.

Големина (Инчен):
24x36, 36x48, 40x60, 48x72
Тип:
Масла
Предмети:
Цвет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ