.

.

CirGen Мода Гроздобер Синџир Ѓердан Геометриски Смола Камен Лист Форма Pendant Изјава Јака ѓердан Жените Накит Објект,AF863

CirGen Мода Гроздобер Синџир Ѓердан Геометриски Смола Камен Лист Форма Pendant Изјава Јака ѓердан Жените Накит Објект,AF863

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Количина на стоки


Ставка Детали и Спецификации
Точка БР.
AF863-1
Материјал
Легури,Акрилик
Боја
Сина,Црна,Розова,Светлина Кафе,Зелена,Бела
Синџир Големина
44cm+7cm
Pendant големина
12.5*11.5 CM(за)
Тежина
79 g/pc
Пакување
1 компјутер/1 OPP вреќа,12 компјутери/1 голема OPP вреќа
Состојба
Бренд нови
Ви благодариме за доаѓање до нашата продавница.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас,
ние ќе се потрудиме за вас.
Имаат убав ден за вас!
Детален Опис :
Начин На Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам.
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Слики :
1. Ние ја производи фотографии од самите себе. Можеби затоа што на фотографијата и различни компјутерски displayers, Бои ќе бидат малку различни помеѓу фотографии и продукции.
2. Имаме вистински продукции фотографии и модел покажуваат фотографиите понекогаш, ве Молиме потврдете
со вистински продукции фотографии кои што го зеде, кога ќе нарачате.
4. Ако може да не се сигурни за нашите продукции, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате слободно.
Ние ќе го цениме искрено.
Превозот :
1.Услови на Испорака :
Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
2.Превозот Компании :
Ние поддршка на пратката од страна на "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "CPAP" ;
3-8 работни дена од UPS-от,DHL
8-12 работни дена од EMS
20-25 работни дена од CPAP
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Зелена, Сина, Розова, Браун
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AF863-1
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
Проверете ја големината на фотографијата
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Бренд Име:
CirGen
Компатибилност:
/
Функција:
/
Метали Тип:
Гроздобер Злато Позлатен
боја:
Сина,Црна,Розова,Светлина Кафе,Зелена,Бела
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава, Свадба, Подарок
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот:
Жените pendant јака ѓердан
is_customized:
Yes
Стил:
Chokers Ѓердани
Стилот 1:
Гроздобер Neckalce
Стил 2:
Смола Neckalce
Стилот 3:
Pendant Neckalce
Стилот 4:
јака ѓердан
R

Тие исто така купуваат со овој производ