.

.

100pcs/Број 15-20cm Беспомошна Одземени Goose Пердув QUILL 9 бои на располагање,занает пердуви

100pcs/Број 15-20cm Беспомошна Одземени Goose Пердув QUILL 9 бои на располагање,занает пердуви

DEN 848.00
DEN 911.52
-7 %
Количина на стоки


Функција
100pcs/Број 15-20cm Беспомошна Одземени Goose Пердув QUILL 9 бои на располагање,занает пердуви
Материјал : Goose Пердуви Quill
Боја : небо сина,зелена,бела,виолетова,сина,црвена,розова,портокалова,црна
Големина : 15-20cm Количина : 100pcs. Употреба : Занаети, уметност, costuming. Состојба : нова.
Љубезно ве молиме да напомена :
Боја : небо сина,зелена,бела,виолетова,сина,црвена,розова,портокалова,црна
ве молиме да ни остават порака за вашата боја на избор
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : Али-Зачувам П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Можеби ќе ви се допадне 200 PCS/БРОЈ 8-13cm Криви Goose Quill пердуви Тешко се Држиме Diy Пердуви FREESHIPPING US$ 28.00 /многу
парчиња / многу
100pcs/Број 15-18cm Goose Пердув QUILL Уметност Тешко Род Goose Пердув Стап БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 15.00 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо!24 Pcs/Многу 10-15cm/4-6inch Multicolor Кадрава Goose Пердув Подлога - 12 Colours Достапни FREESHIPPING US$ 39.50 /многу
парчиња / многу
Ново! 200pcs/Многу 10-12cm #14 Color Одземени Goose Пердуви Партија Маска Шапка Millinery Додаток Обоена Еден Пердуви Freeshipping US$ 19.90 /многу
парчиња / многу
Топла продажба! 500pcs/број 4-6cm Мали Мешани Бои Goose Coquilles Пердуви широк за Дизајн Работа Бесплатен превозот САД$ 22.80 /многу
парчиња / многу
200pcs/број 4-8cm Лабава Multicolor Nagorie goose пердуви за свадба цвеќиња, fascinators, дерби капи и flapper headdress US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/Многу 10-16cm Bonereaver Goose Пердув Рендан Пердув Опашка бесплатен превозот САД$ 18.00 /многу
парчиња / многу
200 PCS/МНОГУ 10-16 CM Криви Бела Goose Quill Пердуви Тешко се Држиме Бели Пердуви FREESHIPPING US$ 20.50 /многу
парчиња / многу

Материјал:
Goose Пердув
Број На Модел На:
FMQ0014
Шема:
Обоена
боја:
небо сина,зелена,бела,виолетова,сина,црвена,розова,портокалова,црна
Материјал:
goose quill пердув
Големина:
15-20cm
КОЛИЧИНА:
100pcs по многу
R

Тие исто така купуваат со овој производ