.

.

3KW SQURE ТИП УНИВЕРЗАЛНА AVR ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО 2KVA 3KVA ГЕНЕРАТОРИ 250V 220uf 6 ЖИЦА АВТОМАТСКО VOILTAGE РЕГУЛАТОРОТ RECTIFIER

3KW SQURE ТИП УНИВЕРЗАЛНА AVR ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО 2KVA 3KVA ГЕНЕРАТОРИ 250V 220uf 6 ЖИЦА АВТОМАТСКО VOILTAGE РЕГУЛАТОРОТ RECTIFIER

DEN 460.00
DEN 806.40
-43 %
Количина на стоки


3 KW SQURE ТИП УНИВЕРЗАЛНА AVR ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО 2 KVA 3 KVA ГЕНЕРАТОРИ 250 V 220uf 6 ЖИЦА АВТОМАТСКО VOILTAGE РЕГУЛАТОРОТ RECTIFIER
КЛУЧНИ ОСОБИНИ И СПЕЦИФИКАЦИИ :
Squre тип ,
Една фаза, 250 V /220 UF
6 жица (4+2, 4 жици во еден конектор и 2 еден жици )
3 7/8 дупка до дупка на центар
АПЛИКАЦИИ :
ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО СИТЕ 2 KW ~3 KW ГЕНЕРАТОРИ .
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ЗАМЕНЕТЕ ОЕМ ДЕЛ#(S) :
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
1 X A. V. Р
Слики може да се каже повеќе отколку што ние можеме да , она што го гледате е она што ќе добиете,ве молиме бидете сигурни дека тоа може да одговара на вашиот ENGING пред купување на тоа.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!

Бренд Име:
HanEng
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
2KW 3kw ЕДНА ФАЗА
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ