.

.

Жени Мажи Јога венчиња Спортски Headband Против пролизгување Еластична Гума Sweatband Фудбал Јога Велосипедизам

Жени Мажи Јога венчиња Спортски Headband Против пролизгување Еластична Гума Sweatband Фудбал Јога Велосипедизам

DEN 97.00
DEN 131.52
-26 %
Количина на стоки


Описи :
1. Име на производ : Не се Лизга Пот-Абсорбента Спортски Headband Коса Бенд Еластична Силикони Sweatband Совршена за Трчање, Фитнес Јога Хокеј, Фудбал Кошарка, Одбојка
2. Материјал : полиестер влакна
3. Карактеристики : унисекс headband е мека, дише, удобно, пот-абсорбента и влага wicking. На силиконска лента е не се лизга и безбедна погодни да се носат. Мисловните лента додава безбедноста индекс кога ќе спортуваат во текот на ноќта.
4. Погодни места : за трчање, велосипедизам, mountaineering, топката игри, качување, пешачење и така натаму
5. Инструкции за перење : Нема машина за перење, хемиско чистење, хлор белење, спин сушење и пеглање. Висат да се исуши. Измијте со слични бои.
6. Големина : за 24.5*2 см/9.65*0.79 во (слободен големина)
Пакување листа :
1* Не се Лизга Пот-Абсорбента Спортски Headband Коса Бенд Еластична Силикони Sweatband Совршена за Трчање, Фитнес Јога Хокеј, Фудбал Кошарка, Одбојка

Бренд Име:
MUMIAN
Дебелина:
Тенка
Контрола Пригушувањето:
Сува
Број На Модел На:
HA00620
Материјал:
Полиестер влакна
R

Тие исто така купуваат со овој производ