.

.

Dremel Ротари Моќ Corded Мулти-Алатка За Замена На Исклучување Променлива Брзина

Dremel Ротари Моќ Corded Мулти-Алатка За Замена На Исклучување Променлива Брзина

DEN 90.00
DEN 102.72
-12 %
Количина на стоки

Боја : Видете слики Вистински ОЕМ Замена дел. Компатибилен со многу Dremel Вртливи електрични Алатки. 5 датотеки за контрола на брзината,тоа не поддржува линеарни за контрола на брзината.ве молиме да обрнете внимание. Тип : Компатибилен со многу Dremel Вртливи електрични Алатки Напон : 220 V Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 1 X Dremel Променлива Брзина На Исклучување

DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
Shanwen
Број На Модел На:
D14928
R

Тие исто така купуваат со овој производ