.

.

Шопинг Фестивал 2017 Нови Злато-Боја Класичен Бебе CC Обрачот Обетки,Циркони Earring За Бебе Бесплатен Превозот (5E18K-80)

Шопинг Фестивал 2017 Нови Злато-Боја Класичен Бебе CC Обрачот Обетки,Циркони Earring За Бебе Бесплатен Превозот (5E18K-80)

DEN 166.00
DEN 224.16
-26 %
Количина на стоки


слики за повикување само Обетки Материјал : Бакар со 18k злато позлатен обрачот earring Нето тежина : 2g Earring големина : 12mm X 3мм

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Големина (Должина * Ширина):
20mm * 15mm
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
E18K-80
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Девојки
Материјал:
Кубен Циркони
earring големина:
12mm X 3мм
број на акции:
E5
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ