.

.

Најдобро Продаваните! Wantai 5 КОМПЈУТЕРИ Nema17 Stepper Моторни 42BYGH801 54oz-во 48mm 0.4 A CE, ISO ROHS CNCmakebot 3D печатач мотор

Најдобро Продаваните! Wantai 5 КОМПЈУТЕРИ Nema17 Stepper Моторни 42BYGH801 54oz-во 48mm 0.4 A CE, ISO ROHS CNCmakebot 3D печатач

DEN 2186.00
DEN 2325.60
-6 %
Количина на стоки


Добредојдовте во мојата продавница!
Сакате да имате добар шопинг!
Оваа ставка вклучува :
5 КОМПЈУТЕРИ Nema 17 stepper моторни 42 BYGH801 со 3800g.см (54oz-во) одржување на вртежен момент
Ве молиме потврдете превозот метод и такси превозот пред плати!
Се чувствуваат слободни да контакт со мене за секое прашање!
Јас ќе се обидам мојата најдобра поддршка u!
Ние можеме да произведуваат производи според клиентите барања.
Поддршка Stepper Моторни Возач : DQ420 MA(Ако треба, јас ќе ти покаже линк)

Одржување На Вртежен Момент:
3800g cm(54oz-во)
сертификација:
ROHS,CE,ISO
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Број На Модел На:
42BYGH801
Тековната / Фаза:
0.4 на
Чекор Агол(степени):
1.8 степен
Application1:
curving,сечење,мелење машина
Application2:
cnc рутер за знакот&графички,метал&пластика
Место на Потекло:
Jiangxi, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ