.

.

TACE&АЈКУЛА Милијардер Т кошула за мажи 2018 лансирање кратко sleeve мода домот солидна боја rhombus шема бесплатен превозот

TACE&АЈКУЛА Милијардер Т кошула за мажи 2018 лансирање кратко sleeve мода домот солидна боја rhombus шема бесплатен превозот

DEN 2995.00
DEN 5760.00
-48 %
Количина на стоки


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Свила
Бренд Име:
TACE&АЈКУЛА
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ