.

.

Бесплатен Превозот Бебе Bibs 2-Слоеви Газа Плунка Крпа Бебе Handkerchief Цртан филм Дизајн Бебе Bibs Burp Облека 20pcs/многу

Бесплатен Превозот Бебе Bibs 2-Слоеви Газа Плунка Крпа Бебе Handkerchief Цртан филм Дизајн Бебе Bibs Burp Облека 20pcs/многу

DEN 422.00
DEN 479.52
-12 %
Количина на стоки


Бебе Bibs 2-Слоеви Газа Плунка Крпа Бебе Handkerchief Цртан Филм Дизајн Бебе Bibs Burp Облека
Боја : Мешани Испорака
Големина : 28*28cm
Тежина : 10g
Материјал : 2-Слоеви Газа
Useage :
1. Сестрата кога мат во бебе под брадата
2. При миење на лицето
3. Измијте PP
4. Шампон со туш
5. Бебето по три месеци, плунката е претстојната, користи за да се направи плунка крпа
6. На мали перница на перница крпа
7. Да одат надвор, се стави оваа газа врска во триаголник, направете маска, многу убави

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Возраст Опсег:
3M,5M,8M,7M,11M,2M,0-1M,10M,9M,6M,4M,1M
Пол:
Унисекс
Стил:
Активни
Број На Модел На:
trq0039
Бренд Име:
Ана & Џојс
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук
R

Тие исто така купуваат со овој производ