.

.

Децата со бонбони-обоени линија капи, мода ѕвезда етикетирање на децата капи, 15 * 23CM, multicolor, бесплатен превозот

Децата со бонбони-обоени линија капи, мода ѕвезда етикетирање на децата капи, 15 * 23CM, multicolor, бесплатен превозот

DEN 216.00
DEN 254.40
-15 %
Количина на стоки

Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. 3 големи црвени, 4 сина
Производ Модел : MZ0172-1
Производ Големина : 15 CM * 23 CM, погоден за деца постари од 1 година старост
Веројатно Тежина : 80 G
Плаќање :
QIWI Паричник
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.5 см марами, 2 боја, Бесплатен Превозот САД$ 29.
Понудата класа : на самото место
Производот Категорија : плетени капа
Да се примени пол : неутрално / и мажите и жените
За возраст : децата
Материјал : Волна
Стил : Корејски
Ткаењето : Обична
Обработка начин : везови
Популарната елементи : везови
Модел : Геометрија
За оваа сезона : пролет, зима
За подарок-давање прилики : рекламни промоции, родендени, други
Боја : Бр 1 портокалова, црвена слива, No.82 /многу
10 парчиња / многу
5pcs/многу,2012 нова корејски решетки плетење волнени децата шамија, 150 * 12cm марами, multicolor, Бесплатен Превозот САД$ 29.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.11 /многу
5 парчиња / многу
. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.99 /парче
10pcs/многу,Сатен леопард мал плоштад, 55 * 55cm свила шамија /марами и shawls, случаен испорака, бесплатен превозот САД$ 10.71 /многу
5 парчиња / многу
5pcs/многу,Виножито боја на цртан филм сликите на Мечо волна децата шамија, 130* 10. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Бесплатен превозот,2012 нов стилски шамија, волна shawl, задебелување, mohair плетени шамија,Розова,црвена, црна, беж,Светло сива, трговија на Големо US$ 9.

Тип На Објект:
Самоубиец Капи
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
MZ-0172-1
Бренд Име:
XEONGKVI
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Геометриски
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
R

Тие исто така купуваат со овој производ