.

.

Портрет на нафта сликарство Пејзаж уметност Дома декор На патот кон никаде Висок квалитет рачно изработени бесплатен превозот

Портрет на нафта сликарство Пејзаж уметност Дома декор На патот кон никаде Висок квалитет рачно изработени бесплатен превозот

DEN 4334.00
DEN 5040.00
-14 %
Количина на стоки

Ова е вашата шанса да поседувате рачно изработени ремек-дело. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Вие само треба да ни ги испратите вашите заинтересирани слика и да ги споделите со нас големина сакате да се наслика,ние ќе организираме професионален уметник да наслика тоа за вас. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет.

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40, 36x48, 48x64
Тип:
Масла
Предмети:
Портрет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ