.

.

10pcs многу бесплатен превозот Цветен алуминиум грб кука,облека кука,куки

10pcs многу бесплатен превозот Цветен алуминиум грб кука,облека кука,куки

DEN 1277.00
DEN 1344.00
-5 %
Количина на стоки

Добредојдовте на Makro оркестарот дизајн - Најдобри декоративни хардвер-Професионални колекција! Тип : Цветен алуминиум грб кука Max : .10 KGS Место на Потекло : Тајван Број на Модел : 646 Дијаметар : W50 MM x H40 MM Боја : Црвена;Бела боја;Антички сребрен или Кафеава Убаво Цветен алуминиум грб кука.
Спакувана во проѕирна пластична кеса .
Прифаќањето на мала количина цел ако има многу во парк. : )
Гаранција :
Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Услови на Испорака : Ние не си одговорен за сопствени полнење и било увоз доход.
Нашиот народ секогаш ќе ви ги ажурираат на стоки во транзит во време и да се одговори на вашите прашања и прашања во рок од 24 часа.
Услови на Плаќање :
Сега прифаќање Alipay; Alipay prefered!
Повратни информации :
Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот. Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас . Ви благодарам многу за вашата соработка.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молам само да се чувствуваат слободни да Контакт со мене!
За рефус со цел, ве молиме контактирајте со мене директно за најдобрите понуди!

Тип:
Облека Куките
Стил:
Европа
Лепливоста Метод:
ноктите
Материјал:
Метал
Број на куките:
1-3
Број На Модел На:
646
Метални Облека Кука Површина По Завршувањето:
боени
Место на Потекло:
Тајван
R

Тие исто така купуваат со овој производ