.

.

Ретки старите верски објекти ---Буда Vajra Dorje Kingkong Будистички ритуал апарати, бакар&тиркизна , бесплатен превозот

Ретки старите верски објекти ---Буда Vajra Dorje Kingkong Будистички ритуал апарати, бакар&тиркизна , бесплатен превозот

DEN 1102.00
DEN 1344.00
-18 %
Количина на стоки


Драг пријател, ако имате поглед на оваа точка, јас сум сигурен дека ќе ви се допадне. Ова е многу ретка Кина верски објекти ., Тоа е направен од бакар.Тоа е многу ретка и својот занает резба е многу уникатна. Тоа покажува Кинески античките брилијантна историја, култура и напредни занает одлуки техника. Тоа е, исто така, е симбол на среќа и задоволство. Тоа ќе ви донесе долговечност, среќен, богат и среќа , и тоа може да додадете специјални убава место ако ја ставиме дома. Тоа има многу голема колекција вредност. Времето ќе почнуваат да се соберат или страствен колекционер, ова е објект што не сакате да ја пропуштиме. Понудата со доверба и не пропуштајте ја! Среќно

Бренд Име:
edmoogrel
Тема:
Ангел
Регионален Функција:
Кина
Деценија:
Curio
Употреба:
Дома декорација,за collectalbe
Место на Потекло:
CN
R

Тие исто така купуваат со овој производ