.

.

10pcs 1000 W 12V DC да AC 110V USB Автомобил, Камион, Брод Моќ Инвертер Модифицирани-синусен облик со USB 5V Порта #10199 @SD

10pcs 1000 W 12V DC да AC 110V USB Автомобил, Камион, Брод Моќ Инвертер Модифицирани-синусен облик со USB 5V Порта 10199 @SD

DEN 12475.20
Количина на стоки

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Ако примите погрешно или неисправни објектот, ве молиме ни e-mail во рок од 7 дена од денот ќе го добиете производот. Ако се случи да има какви било давачки, даноци и други надоместоци кои ги наплаќаат од страна на курирска компанија и вашиот односната земја, купувачите се должни да ја плаќаат. кога ќе ги нарачате. Купувачот е responsilble за враќање превозот бесплатно
Ве молиме бидете сигурни дека на адресата која ја давате да се поправи.8
- Напон на Текст Опсег : 10.Сите се враќа мора да ги содржи сите оригинални предмети неоштетени, во ре-saleable состојба,сите пакување, вклучувајќи и прирачници, гаранција форми,итн.0 V
- Off низок притисок : 9.5-15 V DC
- Излезниот напон : 110 V - 130 V AC
- Излезна Фреквенција : 60 Hz +- 2 Hz
- Излезен напон : 110 V-130 V
- Фреквенција : 60 +- 2 Hz
- Waveform : изменета синус бран
- Влезен Напон : 10-15 V
- Под напон форма : 10. Тоа може да се направи од напредни PWM CMOS чип, и не може да функционира во состојба на ултразвучно звук, кој може и во голема мера minish на големо и тежина и да се направи спој на работата без бучава.
Модифицирани бран 1000 W 12 V DC да AC 110 V USB Автомобил, Камион, Брод Моќ Инвертер со USB Порта 5 V
Пакет Се Вклучени :
1 x 1000 W DC 12 V на AC 110 V моќ инвертер со USB порта 5 V
1 x Автомобил адаптер за полнење
2 x Crimper
1 x англиски упатство
Опис на Моќ Инвертер : Конвертирате DC 12 V извор на електрична енергија во AC 110 V моќ. Нарачки ќе бидат откажани ако плаќањето не се примени во рок од 10 дена од купувањето
Сите предмети се продаваат се сосема нови.Доколку адресата е погрешна, пратката пропадне за испорака и е испратена назад до продавачот ,купувачот треба да се плати за првиот и за враќање на такси превозот.3 lb)
Ние прифаќаме QIWI, Кредитна Картичка,T/T,Western Union,Money Gfram и Чек . Внимание : купувачот од Бразил треба да се обезбеди CNPJ БР. Подоцна од 7 дена објектот не може да се прифати за returnning.3 V
Исклучување во текот-напон : 14.5 V
- Не-оптоварување потрошувачка : 12 V влез
- Не-оптоварување тековната : 90%
- Фактичката Големина на : 190*95*55 мм (7. Ние брод на светот и прогласи пониска вредност за царинска Ставка испратени од Кина Копното користење на воздухопловната од EMS,UPS-от,DHL,e Packet или Хонгконг Пост. Излез на производот е универзален приклучок, кој може да се користи во многу земји. Ако цел е неисправен,ќе испрати замена на делови за вас по добивањето на доказ на неисправни фотографии на објекти кои сте ги добиле, и без дополнителни трошоци. Оваа точка не може да моќ на вистинскиот sine опрема опрема за пример : печатач, вежба, итн
Sepcifications :
- Континуирана излезна моќност : 1000 W
- 30 минути на континуирано Напојување : 1400 W
- Врв моќност : 2000 W
- Фактор на моќ на товарот : 0.
Карактеристика на Моќ Инвертер :
- Бран : Modified-синусен облик - 1 AC Места - Авто-Термички Исклучување - Заштита од Преоптоварување - Екстра Пренапони Капацитет - слаба Батерија Аларм/Исклучи - Обратна Поларитетот Заштита - Вграден систем за Ладење Фа
Answer : ___________________________ Note : ова НЕ е вистински sine ware инвертор.Ние ја испорача стоката во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање.

Големина:
18.5 x 9.5 x 5.5 cm
Излезниот Напон:
AC 110V
Излезна Моќност:
500 - 1000W
Тежина:
1043g
Тип:
DC/AC Инвертори
Влезен Напон:
12V DC
Фрекфенција:
60Hz
R

Тие исто така купуваат со овој производ