.

.

Трговија на големо(60pcs/многу) Сребрен тон Костим Brooch за свадба,забава,подароци.итн

Трговија на големо(60pcs/многу) Сребрен тон Костим Brooch за свадба,забава,подароци.итн

DEN 5520.00
Количина на стоки


Плаќање
За безбедност и тебе и мене, ние прифаќаме Зачувам.Ако сакате да се препродава на нашите производи или да имате продавница, ве молиме контактирајте со нас побрзо.
За wholsale, ние ви препорачуваме stronly дека можете да изберете да брод од експрес испорака методи(dhl,ems,fedex.
Ви благодариме за разбирањето!!
Ако имате било какви прашања во врска со превозот методи на,ве молиме слободно контактирајте со нас!!
Пакет
Ние пак тоа многу delicately, opp вреќа& картичка за секој brooch, 12 компјутери/пак, outher е меур торба и картон.Верувај ми. Благодарение толку многу за вашата cooepration!!!
2).
Врати Се Gurantee :
Ние gurantee ќе Нула ризик шопинг тука, Ако објектот има некој проблем, ве молиме контактирајте со нас како ќе ја добијат, и да ни понудат повеќе детали за проблемот, ние ќе испрати еден или се согласуваат да се вратат по нашето миропомазание. Експрес : DHL,UPS-от,FEDEX,EMS, Можете да изберете во мојот веб-сајт, Причина ние се нудат најмногу конкурентна цена , ќе треба да плати дополнителни трошоци за превозот цена.
За промет на големо, производство time : за 4-7 дена
Првиот уживајте во нашиот дизајн
големина : 6*6cm
Производи Опис
1.Ќе добиете предмети во рок од 3-7 работни дена откако сме ги испратите(за количина е повеќе од 120 компјутери, ние треба околу 7 дена за да се произведе).Ние сме во потрага forword да воспоставување на долгорочни бизнис соработка со вас. па ние треба на нашите клиенти да плаќаат друг дел.
Сребрена свадба brooch
Важно : Ние нудиме бесплатен превозот за сите земји, ако не можете да најдете бесплатен превозот методи во мојата продавница, можете да изберете било превозот методи, и да се направи ред, оставете порака или контактирајте со нас, ние ќе ги преземе испорака полнење надвор, а потоа може да се направи исплата.
Answer : ___________________________ Note : ние не ја за оние кои се користат. нудат бесплатен превозот од експрес испорака(dhl,fedex или)
Други counry,ве молиме, изберете ја shippment ви треба.итн), ние сме понудени на последната цена,ние плаќате само дел од express превозот цена. Кина пост воздух mail , бесплатен превозот,но треба за 15-45 дена да пристигне ( можеби и повеќе според различни места или во услови!) Ве молиме чекаат трпеливо пред добивањето на пратката.
По продажба на услуги и Повратни информации
Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе го реши проблемот. Материјал : Цинк легура и кристал
3.
За веледрогерија
За развој на нашиот бизнис oversea, добредојдовте на wholsaler да се зборува за соработка со нас, ние може да ви понуди производи со повеќето конкурентна цена и висок квалитет.
Повратни информации
Благодарение толку многу за 5 ѕвезда од секој клиент, предизвика вашиот фидбек е многу важно за нас, ние може да успее со вашите повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи, ако имате било каков проблем во врска со нашите услуги и производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, и Доверба нас, ние може да го реши секој проблем!!Ве молиме не ни даде негативни повратни информации!! Благодарение толку многу за вашата повратна информација
Ви благодариме за вашата поддршка!!
Уживаат во модата, сопствени мојот накит те прави привлечна!!.

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
B326
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
Бренд Име:
Utei
Материјал:
цинк легура,пенливо кристал
Главниот Камен:
Цирконот
Тема:
покаже како на слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Тие исто така купуваат со овој производ