.

.

(100/94) OD100X3X1000MM Акрилик Цевки Јасно Пластика Истиснување градежен Материјал ПММА ЦЕВКА Дом Може да се Намали На Било Големина

(100/94) OD100X3X1000MM Акрилик Цевки Јасно Пластика Истиснување градежен Материјал ПММА ЦЕВКА Дом Може да се Намали На Било

DEN 2880.00
Количина на стоки

56 1000x10x1000mm 37678
Answer : ___________________________ NOTE :
1.
АКРИЛИК ЈАСНО ЦЕВКА ГОЛЕМИНА ЛИСТАТА :
ГОЛЕМИНА(ODx THx LE) ТЕЖИНА(G/M) ЦЕЛ ГОЛЕМИНА(ODx THx LE) ТЕЖИНА(G/M) ЦЕЛ 5x1x1000mm 18.8 300x5x1000mm 5652 75x2x1000mm 565.68 90x2x1000mm 678.Акрилик цевка со дијаметар големина (мм) : Φ5,Φ6,Φ8,Φ10,Φ12,Φ15,Φ20,Φ22,Φ24,Φ25,Φ26,Φ30,Φ32,Φ35,Φ40,Φ45,Φ50,Φ55,Φ60,Φ63,Φ65,Φ70,Φ75,Φ80,Φ85,Φ90,Φ100,Φ110,Φ120,Φ130,Φ140,Φ150,Φ160,Φ200,Φ220,Φ250,Φ280,Φ300,Φ350,Φ400,Φ450,Φ500,Φ550,Φ600,Φ650,Φ700,Φ750,Φ800,Φ850,Φ900,Φ950,Φ1000,Φ1100.08 15x2x1000mm 113 30x3x1000mm 339.4 63x5x1000mm 1186.16 100x3x1000mm 1130. = Надворешен Дијаметар
I.5 10x1x1000mm 37.
Крути, Отпорност на јасни Акрилик/ПММА (Polymethyl-Methacrylate).2 мм,Должина има загуба поради сечење, таму ќе биде 1-5 mm грешка, било да се строги во големина купувачи ве молиме да се разгледа за да биде јасно за да се купи,ви благодарам. Ако имате потреба од големи количини на одредена должина, можеме да извршите овие големина во времето кога дијаметар се исфрлени.8 90x3x1000mm 1017.4 65x2x1000mm 489.
Цени за КРУГ Екструдиран Акрилик цевки се од 1000mm ДОЛЖИНА.6 90x5x1000mm 1695.3 30x5x1000mm 565.6 22x2x1000mm 165. Ако имаме инвентар може да се купи било која количина и може да се намали која било големина, но според различни количина на цената ќе биде различен,и инвентар производ е 2 метри, ако треба да се намали 2 парчиња од 1 метар
3.82 25x2x1000mm 188.24 50x2x1000mm 376.6 70x3x1000mm 791. Може да се прилагоди плоштадот цевка, минималната количина од 200 кг.
Надворешен Дијаметар : 100 mm
Внатре Дијаметар на : 94 mm
Дебелина на ѕид : 3 мм
Должина : 1000 мм/1m
Материјал
Екструдиран АКРИЛИК производ.3 50x4x1000mm 753.94 15x1x1000mm 56.4 45x3x1000mm 508. Ако ние не инвентар, може да се прилагоди, а може да се прилагоди било која големина и боја, сепак, транспарентен цевка од 100 кг минимум, боја цевка 200 кг минимум, во зависност од количината,времето на испорака се различни, исто така,.1 40x2x1000mm 301. Посебни наредби на должини подолго од 2000mm и за бои треба да биде ставен со Услуги на Клиентите претставник.44 20x2x1000mm 150.79 30x2x1000mm 226.72 40x3x1000mm 152.25 8x2x1000mm 60.82 18x3x1000mm 203.52 26x3x1000mm 293.15 18x2x1000mm 135.4 35x2x1000mm 263.4 110x3x1000mm 1243.68 24x2x1000mm 180.8 500x5x1000mm 9420 80x2x1000mm 602.9 110x5x1000mm 2072. Ние може да обезбеди, транспарентен цевка, проѕирни цевки, чиста боја цевка.2 800x8x1000mm 24114 85x2x1000mm 640.43 25x3x1000mm 282. Ние може да се намали на било должина со купување на целосна 2000mm парче.1 12x1x1000mm 45.99 26x2x1000mm 195.,ltd LED ЦЕВКИ FREESHIPPING Мебел Аквариум Процесот на курирската служба DHL Fedex ПРОЗОРЦИ Кина пост mail изразат снабдување обезбедување обезбеди може да се намали во било која големина должина Minimum Quantity 20pcs вода Водовод Стапици Црева rete plastica tubo транспарентен декоративни plexi akrilik tup platicque модел воз хо скала 1 87 скала модели воз хо trenes escala префабрикувани-куќи modelismo хо архитектонски модел материјал модел treinen хо скала архитектура модел-воз-хо-скала модел возови хо скала пластични палма скала луѓе пластични луѓе бројки escala хо modelo де трен модел жица дрвја hoed вештачки n скала згради акрилик лист abs модел парапет минијатурни стол архитектонски модел фигури
Екструдиран акрилик цевки во ТРКАЛЕЗНА форма е направен со континуирано истиснување на акрилик род во процес кој испорачува убави јасност. Ако ви требаат ПОСЕБНИ ДОЛЖИНИ се НАМАЛИ, ние може да се намали за било должината ЗА СЛОБОДНИ.22 24x3x1000mm 271.16
ГОЛЕМИНА(ODx THx LE) ТЕЖИНА(G/M) ЦЕЛ ГОЛЕМИНА(ODx THx LE) ТЕЖИНА(G/M) ЦЕЛ 45x2x1000mm 339.

Тип:
Туш Странични Столбови
Број На Модел На:
THZ-ПММА-T100/94
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Обликот:
Столб
Материјал:
Пластични
is_customized:
YES
Име на производ:
Акрилик цевка
Материјал:
Акрилик ПММА
боја:
Јасно транспарентен
Надворешен дијаметар:
100mm
Внатре дијаметар:
94mm
Дебелина на ѕид:
3мм
Должина:
1000mm
Формирање метод:
Екструдиран
Availalibity:
во парк
R

Тие исто така купуваат со овој производ