.

.

50pcs/многу Помине Лепак 3g Лепила Експерт Јасно Може да Се Користи Помине Совети

50pcs/многу Помине Лепак 3g Лепила Експерт Јасно Може да Се Користи Помине Совети

DEN 1142.88
Количина на стоки


Производите Се Прикаже Опис
Име на производ : Debonder Растворувач;Модел : 3g ;Боја : Clear;Маркетинг : трговија на Големо;Продажбата на Единица : 50pcs/многу;Тежина : 0.009 kg/a;0.45 kg/многу; Дијаметар : 20mm Максимална : 60mm;
Превозот
1) 2 KG во рамките на стоки : Обично Кина Пост мал пакет на регистрација Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
2) 2kg или повеќе : обично ЕМС Бесплатен Превозот; Освен далечински земји;
3). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
4). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи. Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Служба DHL 2-4 дена www.dhl.com Fed Ex 2-4 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 2-4 дена www.ups.com ТНТ 2-4 дена www.tnt.com EMS 5-10 дена www.ems.com.cn Honk Post 5-10 дена www.hongkongpost.com
5). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде во 3 работни денови.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Бренд Име:
mesvol
НЕТО-WT.:
0.009 kg
Количина:
50
Број На Модел На:
3g јасно
Тип:
Гел За Полски
R

Тие исто така купуваат со овој производ