.

.

200pcs/многу 12mm Празно angique бронза Фах Подлога Прилагодливи Прстен лента (10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm во акции) freeshipping

200pcs/многу 12mm Празно angique бронза Фах Подлога Прилагодливи Прстен лента (10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm во акции) freeshipping

DEN 2233.00
DEN 2351.04
-5 %
Количина на стоки


200pcs/многу 12mm Празно Фах Подлога Прилагодливи Прстен База (10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm во акции) freeshipping
Опис :
Боја : како на сликите покажуваат
големина : 10мм/ 12mm /14mm/16mm/18mm/20 милиони
можете да изберете големина како ви се допаѓа .и не заборавајте остави порака за мене
мода и убавина за прстен
ние, исто така, има боја како следете ги покаже . ако сакате молам дозволете ми да знам
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Трговија на големо со висок квалитет 500pcs/многу 12mm Златна Позлатен Подлога Earring Назад Earring Ќорци НИКЕЛ Олово БЕСПЛАТЕН превозот САД$ 55.98 /многу
500 парчиња / многу
Трговија на големо Сребро Позлатен 12mm Подлога Earring База Earring Ќорци НИКЕЛ Олово СЛОБОДНИ Earring Назад 500pcs/многу freeshipping US$ 55.98 /многу
500 парчиња / многу
Античкиот Бронза 500pcs/многу 12mm Подлога Earring Назад Earring Ќорци НИКЕЛ Олово БЕСПЛАТЕН превозот САД$ 55.98 /многу
500 парчиња / многу
wholedale 100pcs/многу убави мироварец шишенцето pendant 6mm може да содржат мини камења freeshipping US$ 44.98 /многу
100 парчиња / многу
трговија на големо 100pcs/многу ракети главата директно цевка мини стакло шишенцето pendant freeshipping US$ 35.00 /многу
100 парчиња / многу
20pcs/многу месечината Форма шарени Чаша/кристал Шишенцето ѓердан Pendant Шише со ЗАВРТКА КАПА freeshipping US$ 15.68 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу Лист Форма Стакло/кристал Шишенцето Pendant Шише со ЗАВРТКА КАПА freeshipping US$ 15.99 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу Шишенцето Приврзоци Стакло&Кристал Ампули Парфем Шише freeshipping US$ 14.99 /многу
20 парчиња / многу

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
05921
Поставување Тип:
Канал поставување
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Тие исто така купуваат со овој производ