.

.

Поголема ѕвезда ДВЕ ВО ЕДНО,DC24V,10W Led carwarning светилник,машина Доведе итни светла +10W говорник,водоотпорен,планината од гром

Поголема ѕвезда ДВЕ ВО ЕДНО,DC24V,10W Led carwarning светилник,машина Доведе итни светла +10W говорник,водоотпорен,планината

DEN 3336.00
Количина на стоки

Опис На Производот
1. Напон : 24 V DC
2. Моќност : 10 W
3. Извори на светло : 40pcs led светилки
4. Инсталирајте : 3 еез завртки
5. Водоотпорен и dustproof
6. Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.
7. боја : црвена
8. OD : 120mm. Висина : 230mm
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон
2,1 компјутери/1 Package.
Плаќање
1,ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.
2,Обично ЕМС изразат испорака трае 5-10 работни дена зависни од мрежата на ЕМС услуга на земјата.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Емитуваат Боја:
сите црвени, сите бело, сите сина, сите зелени, сите килибар
Објектот Дијаметар:
12cm
E-150-Година:
2010,2005,2009,2014,2007,2013,2003,2012,2006,2011,2008,2004
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Ford Модел:
E-150
Објектот Тежина:
1.4kg
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Тип На Објект:
Светлата Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Материјал Тип:
pc
Специјални Функции:
На Возилото
Објектот Ширина:
4.72inch
Објектот Висина:
8.5inch
Објектот Тежина:
0.94kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Напон:
DC24V
Година:
2017
Led Чип Производител:
Кри
Тип На Објект:
На Возилото
Извор На Светлина:
LED
R

Тие исто така купуваат со овој производ