.

.

T700 Целосна Јаглерод Планински велосипед MTB Handlebar лентата завршува велосипед делови 3k заврши 1pair Велосипед Додатоци

T700 Целосна Јаглерод Планински велосипед MTB Handlebar лентата завршува велосипед делови 3k заврши 1pair Велосипед Додатоци

DEN 623.52
Количина на стоки


Целосна Јаглерод Планински велосипед MTB Handlebar лентата завршува велосипед делови
Материјал : Целосна Јаглерод
Рака дел Должина : 90mm
Тежина : Околу 120g
менгеме дијаметар 22mm
Она што ќе добиете?
1 Пар Целосна Јаглерод Handlebar КРАЈОТ БАР
ПРЕДМЕТИ БИЛЕ ТЕСТИРАНИ ПРЕД ПРЕВОЗОТ,Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци. Враќање Политики : 1 година гаранција. За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор. Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета. Користи објекти не може да бидат вратени.
испорака :
Тоа ем ќе биде предаден во рок од 48 часа по целосната уплата.
Ние брод во светот со рамна стапка на превозот од Хонг Конг Воздух mail . овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде,но побрзо потоа Кина, Воздухот mail. Нормално пратката да се во светот се користи да се земе 7 до 35 работни дена , исклучува Седна & Сонцето.
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(5-10 дена) или DHL (4-8 дена). Цената е повисока од стандардните поштарина, околу$ 20 или повисоко. Ако сакате пост со ЕМС или DHL, ве молиме избор за тоа.

боја:
3k сјај, 3k matte
Број На Модел На:
лентата завршува
менгеме дијаметар:
20 - 22.5 mm
Бренд Име:
superlogic
is_customized:
Yes
Употреба:
Планински Велосипеди
Ширина:
300 - 400mm
Тип:
Мали Помошни Handlebar
Материјал:
Јаглерод Влакна
Компоненти:
лентата завршува
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Црна
Заврши:
3k сјај
менгеме дијаметар:
22.2 mm
Тип:
планината барови
Тежина:
за 120g
Должина:
120mm
тип на јаглерод:
t700 јаглерод handlebar
погоден:
Мажи & Жени&Дете
Пакет Се Вклучени:
1pair
R

Тие исто така купуваат со овој производ