.

.

Тибетската Будизмот Бог На Среќа&Среќа Картичка Амајлија/Зен M6037

Тибетската Будизмот Бог На Среќа&Среќа Картичка Амајлија/Зен M6037

DEN 201.60
Количина на стоки


Материјал :
Метал
Боја :
Како Фото
Димензија (во/cm) :
3.1x2 / 8x5
Тежина (кг/g) :
0.024 / 11
Производ ID :
CARD010
Тоа е тибетската будизмот бог на Задоволство и Среќа ,тој им понуди заштита и да се отстранат сите проблеми на вашите и донесе среќа ,среќа.

Тема:
Маскота
Материјал:
Метал
Стил:
Фенг Шуи
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ