.

.

Трговија на големо - алуминиумска легура цигара случај се одржи 20pcs цигари Цигари кутија /носителот 5 Бои

Трговија на големо - алуминиумска легура цигара случај се одржи 20pcs цигари Цигари кутија /носителот 5 Бои

DEN 860.16
Количина на стоки


Трговија на големо - алуминиумска легура цигара случај се одржи 20pcs цигари Цигари кутија /носителот 5 Бои
Има 20 редовни цигари
100% сосема нов
Боја : 5 бои,брод по случаен избор
Никогаш Не Се Користи & 100% Гарантира Сосема Нов.
Го прави голем дар! Ограничена понуда, па цел сега за себе и за пријатели
Подобро како подарок или лични collectable! Совршен за секоја прилика & забава начин на живот или колекција.
Ние прифаќаме методите на плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака.
За бесплатен превозот, ние обезбеди CH Пост со следење на никој.,нормално времето за испорака ќе биде 20 работни денови.Ние нудиме EMS, DHL ,UPS-от и Fedex,но не и бесплатен превозот.
Испраќање е договорен рок од 5 работни денови откако вашата уплата е завршена проверка од страна на Ali Express.
EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС : 3-7 работни денови.
Ние не сме одговорни за било каква несреќи одложувања или други прашања што се repsonsibility на превозот услуга.

Број На Модел На:
8222
Бренд Име:
Санда
Материјал:
Метал
Техника:
Лак
Единица тежина:
155g
боја:
како што е прикажано подолу,измешани бои
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Бродови Од:
Шангај,Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ