.

.

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 06-10 BENZ ML(W164),2 DIN

Автомобил refitting DVD рамка,DVD панел,Цртичка за Полнење,Fascia,Радио Рамка,Аудио рамка за 06-10 BENZ ML(W164),2 DIN

DEN 1766.40
Количина на стоки


УПОТРЕБА :
За universle dvd плеери да биде инсталиран на повеќето видови на автомобили,надвор се движи
не може да се сретне добро,па треба да го инсталирате со овој вид на рамката за да се направи совршен инсталација.
Опис :
1.Материјал : ABS
2. Круг на внатрешните граници на местото на DVD
3. Големина : 178*102 MM и 173*98 MM,
Ве молиме оставете масажа за рамка што внатрешната големина сакате,ви благодариме
4. Повеќе од 200 модели на DVD рамка, повеќе модели и количини ве молиме љубезно истрага нас.
Пријателски потсетам :
Постојат различни внатрешните димензии на DVD рамка за сите видови на автомобили,некои имаат и двете избори, ве молиме проверете ја инсталацијата на големината на вашиот DVD плеер прво. Било indistinction, ве молиме контактирајте со продавачот прво, за да се избегне купување на погрешен рамка.
Answer : ___________________________ Note :
1.Предаден од страна на EMS ,курирската служба DHL.ЕМС превозот е пост превозот начин, треба 5-10 дена . на DHL треба 3-7 дена ,така точната следење на информации не може да се покажа дека на интернет веднаш. ве молиме љубезно се чека за производот трпеливо.
2.Цената не вклучува царинскиот данок и такса ако се случува, било царинска такса и таксата предизвикани од ова, купувачот треба да се плати тоа со себе, ние ќе се направи пониска цена на фактурата,може да биде само или за да ги избегнете високите даноци. Ако не се согласувате, ве молиме да не купи за да се избегне проблеми
3.За неисправни објект предизвикани од страна на пратката,ние може да не покрива одговорност,како што е направена од пластика,ние се обидуваме да се спакуваат добро, но ако се силно нападнат за време на транзитот,ние не може да се обезбеди.Ако се плаши од ова,ве молиме да не купи,Кога ќе го добиете пакет,тоа е borken, ве молиме да одбие да можат.
4. Рамките се направени од страна на најголемата фабрика во Кина на овие производи, тоа ќе се сретнат точниот автомобили,ве молиме проверете рамка изглед првата ако одговара на вашиот автомобил.потоа направете ја вашата нарачка.
Повратни информации :
ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации можеби ќе ги имате,
и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо,
но, поради високиот email за јачина на тоа може да потрае некое време за нас да одговорите. Однапред ви благодариме за вашето трпение!
Контактирајте со нас пред да остават негативен, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволство.

Тип На Објект:
Fascias
Бренд Име:
LONGSHI
Име На Модел:
СЕ 006
Година:
06-10
Автомобил Направи:
BENZ ML(W164),2 DIN
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
1kg
Боја Име:
Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ