.

.

Трговија на големо 200pcs/многу 14mm ретро антички Празно Фах Подлога Прилагодливи Прстен фах накит наоѓање freeshipping

Трговија на големо 200pcs/многу 14mm ретро антички Празно Фах Подлога Прилагодливи Прстен фах накит наоѓање freeshipping

DEN 2416.00
DEN 2543.04
-5 %
Количина на стоки

98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу 25мм круг сребро позлатен овална база DIY хривнија/алка наоди freeshipping US$ 43.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.98 /многу
20 парчиња / многу
40pcs/многу 30*40mm Овална База Хривнија гроздобер Антички Бронза DIY алка freeshipping US$ 80.98 /многу
10 парчиња / многу
30pcs/многу Европа Stytle DIY Хривнија База Алка Празно Накит Наоди Европа стил сребро позлатен freeshipping US$ 53.98 /многу
30 парчиња / многу
24mm круг siilver Месинг Нараквица со 2 подлога антички месинг Хривнија База leadfree никел слободни 20pcs/многу US$ 41.98 /многу
20 парчиња / многу
25pcs/многу сребро позлатен ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО Накит Одлуки Наоди US$ 47.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. ако сакате молам дозволете ми да знам
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
20pcs/многу 25мм Круг FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА АЛКА БАЗА ПРАЗНО Freeshipping US$ 42.98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу 25*50mm Злато позлатен DIY хривнија база алка празно Накит наоди freeshipping US$ 41.98 /многу
25 парчиња / многу
20pcs/многу 25*50mm сребро позлатен DIY хривнија база алка празно Накит наоди freeshipping US$ 41.98 /многу
20 парчиња / многу
Трговија на големо 50pc/многу бронза oval13x18mm подлога FILIGREE ДИЗАЈН ХРИВНИЈА Алка база Празно freeshipping US$ 122.98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу 65mm Антички Бронза Алка База/Празно Filigree Дизајн хривнија DIY метал наоѓање US$ 46.98 /многу
20 парчиња / многу
25pcs/многу гроздобер бакар позлатен ХРИВНИЈА/АЛКА БАЗА/ПРАЗНО Накит Одлуки Наоди US$ 47.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.00 /многу
50 парчиња / многу
.
Трговија на големо 200pcs/многу 14mm Празно Фах Подлога Прилагодливи Прстен База накит наоѓање freeshipping
Опис :
Боја : како на сликите покажуваат
големина : 10мм/ 12mm / 14mm /16mm/18mm/20 милиони
мода и убавина за прстен
ние, исто така, има боја како следете ги покаже .98 /многу
25 парчиња / многу
20pcs/многу 62*35mm гроздобер бакар позлатен Filigree Дизајн Хривнија Алка База Празно Европа Stytle US$ 42.98 /многу
20 парчиња / многу
Топла продажба 20pc/број 15*40mm овална база сребро позлатен filigree дизајн DIY хривнија Накит freeshipping US$ 42.98 /многу
20 парчиња / многу
Топла продажба 20pc/број 15*40mm овална база црна позлатен filigree дизајн хривнија наоѓање US$ 42.

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Број На Модел На:
05921
Поставување Тип:
Канал поставување
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични
R

Тие исто така купуваат со овој производ