.

.

100 живина зајакот пилешко птица quial брадавица работам waterer

100 живина зајакот пилешко птица quial брадавица работам waterer

DEN 3360.00
Количина на стоки


Профил На Компанијата :
Ние сме Shlusen механичка опрема ко. ,ltd. од Шангај, Кина.
Ние производство и продажба на живина брадавица waterer
Објектот Описи :
Лесен за користење :
Само поврзете на цевка цевка (меки цевка со внатрешен дијаметар 5/16" (8мм)) под вода со низок притисок и кука тоа да зајакот кафез. Може да се користи со речиси било жица кафез.
Добра структура дизајн-отстранлив пониските делови за лесно чистење.
Овие може да се користи со Зајаци, Ferrets, и други помали животни.
100 Автоматско Вода задолжени за хранење телиња 100 Т и Извори.
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност
2.Ако цел повеќе од еден број или цената на стоката што цел е над 600 ДОЛАРИ,што е подобро цел многу со многу

Големина:
S
Тип:
Фарма На Животните
Фарма На Животните Тип:
Пилешко
Број На Модел На:
LSRABBITNIPPLE100
Бренд Име:
LS
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Ролери Нијанси:
Кучиња
Употреба:
Хранење & Наводнување Материјали
Добиток и потрошен материјал Тип:
Апарати Материјали
Фарма На Животните Тип:
Кокошка, Патка, Goose
Тежина:
18 g
R

Тие исто така купуваат со овој производ