.

.

MOOER Чиста Зголеми Гитара на Возилото со над 20db Чисти Зголеми со околу 15db 2 Бенд EQ

MOOER Чиста Зголеми Гитара на Возилото со над 20db Чисти Зголеми со околу 15db 2 Бенд EQ

DEN 2549.00
DEN 3398.88
-25 %
Количина на стоки


Ali Express Стандард за испорака : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Хонг Конг Пост Воздух Mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Ние сме Бејтс Музика, ние сме професионални за музички инструмент, и ние ќе ги подобриме нашите производи и услугата за да биде подобро. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.
EMS : Проценето време на испорака 5-10 работни денови
Кина пост воздух mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
e Packet : Проценето време на испорака 5-10 работни денови,и бродот на НАС само
Posti Финска : Проценето време на испорака 10-30 работни денови, и бродот на руската Федерација и Белорусија само. Сите ние сакаме е да уживаат со музиката и нашите инструменти.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот.Нормално време на испорака со различни изразат компанија. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу.Ако сте виделе на пакет пристигна на вашето место, можете да проверите со царинските или локалните поштата, па можете да добиете на стоки наскоро.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.
Ве молиме да се увери за да се продавница во нашиот Бејтс Music store и уживајте!!!
MOOER Чиста Зголеми Гитара на Возилото со над 20db Чисти Зголеми со околу 15db 2 Бенд EQ
Карактеристики : 20db+ чистење зголеми со ±15db 2 бенд EQ, убаво embellishing од оригиналот на ѕвонење Целосна метална школка Многу мали и исклучителна Вистина заобиколат DC 9 V Адаптер за напојување
Спецификации : Влез : 1/4" monaural џек (отпорност : 1 M Ohms) Излез : 1/4" monaural џек (отпорност : 10k Ohms) Моќ Барања : AC адаптер 9 V DC (центар минус приклучок) Тековни цртање : 6 ма Димензии : 93. Откако ќе го испрати пакетот и бидете сигурни дека за да не се нашите пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата.5 mm (Д) × 42mm (W) × 52mm (H) Тежина : 160g
1. Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.
Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега.com ќе даде пари на нашата сметка .Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу. Ако производот што го добив имате било какви проблеми , ве молиме пишете ни e-mail или да ни остави порака пред да се даде спор, ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот. Вашите пари се плаќа за Aliexpress.Бродот време зависи од купувачот царинење време или други фактори како времето или местото на дестинација. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.
започнете
крајот
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања.

Тип:
Ефекти
Број На Модел На:
Чиста Зголемете
Бренд Име:
MOOER
Име на производ:
зголемете ја педалата
Тип:
Чиста Зголемете
боја:
Бела
Тековната Нерешено:
6mA
R

Тие исто така купуваат со овој производ