.

.

shhworldsea авто пластични fastener за Nissan 300ZX1990

shhworldsea авто пластични fastener за Nissan 300ZX1990

DEN 165.00
DEN 184.80
-11 %
Количина на стоки

Карактеристики : Најлон Пред & Задниот Браник Fiscia Push-тип Retainer Глава дијаметар:20mm Должина:20mm за Вклопува во дупка : 8mm за Мицубиши го замени MB547806 за Nissan го замени 63854 01 A00 за Nissan го замени 300 ZX1990
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
7239
Објектот Тежина:
0.002kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ