.

.

2 ПАРЧИЊА Murano Стакло Автомобил Арома Освежувачи ,парфем шише pendant, Етерични Масла Шише Шише Парфем Накит

2 ПАРЧИЊА Murano Стакло Автомобил Арома Освежувачи ,парфем шише pendant, Етерични Масла Шише Шише Парфем Накит

DEN 227.00
DEN 238.56
-5 %
Количина на стоки


2 ПАРЧИЊА Murano Стакло Автомобил Арома Освежувачи ,парфем шише pendant, Етерични Масла Шише Шише Парфем Накит
Црвена
Зелена
Виолетова
Светло Сина
Темно Сина
Пинк
Шампањ
Јасно
- Материјал : 100% Рачно изработени Murano Стакло
Големина на : 22 MM(W) x 27 MM(H) ,0.5 ML
- Забелешки :
Сите овие murano стакло автомобил арома освежувачи се 100% се рачно изработени ,и се
се продаваат со врвот рака-beaded corks и канапи,но без парфем или
етерични масла во внатрешноста.
Овие фенси ампули може да биде исполнет со вашиот омилен парфем ,мирис, смирувачки
ароматерапијата масло , или етерични масла .
2x Автомобил Арома Освежувачи

Метална боја:
Црвена, Assorted Colors
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MGJ-CFM-023
Материјал:
Стакло
Шарм Тип:
Монистра
Метали Тип:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ