.

.

7 Polycrystaline дијамант PCD Првенство тркала | 180mm епоксидна слој отстранување tools | 6 Сегменти

7 Polycrystaline дијамант PCD Првенство тркала | 180mm епоксидна слој отстранување tools | 6 Сегменти

DEN 6026.40
Количина на стоки


7" Polycrystaline дијамант PCD Првенство тркала | 180mm епоксидна слој отстранување tools | 6 Сегменти, што се користи за NCCTEC dustproof FH140 агол мелница.
Овие првенство тркала се многу ефикасни за отстранување на различни премази како што епоксидна, лепак, mastic, акрилик, остатоци на лепила и screed.

is_customized:
Yes
Вискозност:
БИЛО
Тврдост:
30#
Абразивни:
дијамант
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
7'' 180mm
Сврзување Агент:
Смола
DIY Материјали:
Електрични
Обликот:
Првенство Во Облик На
Број На Модел На:
PC76
R

Тие исто така купуваат со овој производ