.

.

MOOER Reecho Ефекти Дигитални Одложување на Возилото со 3 Одложување Режими

MOOER Reecho Ефекти Дигитални Одложување на Возилото со 3 Одложување Режими

DEN 3125.00
DEN 4166.40
-25 %
Количина на стоки

5 mm (Д) × 42mm (W) × 52mm (H)
Тежина : 160g
1. Откако ќе го испрати пакетот и бидете сигурни дека за да не се нашите пакети, ние ќе ви ги даде сите наплата. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.
EMS : Проценето време на испорака 5-10 работни денови
Кина пост воздух mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
e Packet : Проценето време на испорака 5-10 работни денови,и бродот на НАС само
Posti Финска : Проценето време на испорака 10-30 работни денови, и бродот на руската Федерација и Белорусија само.
Вистински Ехо : Симулира природен ехо звук во реална средина.
Ali Express Стандард за испорака : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Хонг Конг Пост Воздух Mail : Проценето време на испорака 15-45 работа дена
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој кој има заврши трансакцијата и ни остави позитивен фидбек.
Лента Ехо : Симулира слатко и spacy ехо звук од гроздобер лента ехо машина. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот.
Ние сме Бејтс Музика, ние сме професионални за музички инструмент, и ние ќе ги подобриме нашите производи и услугата за да биде подобро. Ние ќе им даде пет започнете повратни информации за секој убаво купувачот премногу. Дури и ако испораката истек на време, ние се уште може да наплата со вас paypal сметка, така што навистина продавница тука без да се грижиш за губење на пари. Сите ние сакаме е да уживаат со музиката и нашите инструменти. Вашите пари се плаќа за Aliexpress.Бродот време зависи од купувачот царинење време или други фактори како времето или местото на дестинација.Доколку ви се допаѓа нашата предмети , ве молиме да ни даде Пет ѕвездички на повратни информации, и нека другите уживаат во тоа премногу.Нормално време на испорака со различни изразат компанија.
Ве молиме остатокот увери за да се продавница во нашиот Бејтс Music store и уживајте!!!
Mooer Reecho Ефекти Дигитални Одложување Гитара Pedeal
На Возилото Карактеристики : 3 Одложување Начини : Аналогни/Вистински Echo/Лента Ехо
Аналогни : Симулира топло и мазна ехо на звукот создаден од страна на класичен аналоген одложување опрема.И ако ние се согласуваме да се врати парите е Aliexpress даде тоа за вас, премногу.Ако сте виделе на пакет пристигна на вашето место, можете да проверите со царинските или локалните поштата, па можете да добиете на стоки наскоро.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.com ќе даде пари на нашата сметка . Вашето мислење е многу важен за нас , доколку сте незадоволни со тоа , ве молиме контактирајте ме првиот наместо да се даваат негативни повратни информации, и на овој начин можеме да се справиме со тоа поефективни.
започнете
крајот
Почитувани купувачот, ви Благодариме за шопинг во нашата Бејтс Музичката продавница, пред да го купат, ние ќе ви даде некои ветувања. Значи, ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА.Ве молиме да ни ме преку "МОЈОТ ПОРАКИ" или "Прашајте го Продавачот Прашања" ако имате било какви прашања во врска со нашата оглас или вашето купување.
Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега.

Тип:
Ефекти
Број На Модел На:
REECHO
Бренд Име:
MOOER
Име на производ:
гитара педалата
Тип:
REECHO
боја:
Бела
R

Тие исто така купуваат со овој производ