.

.

100pcs/многу 16mm Сребро Позлатен Плоштадот Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово freeshipping

100pcs/многу 16mm Сребро Позлатен Плоштадот Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово freeshipping

DEN 1824.00
DEN 1919.52
-5 %
Количина на стоки


Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.98 /многу
500 парчиња / многу
.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.98 /многу
12 парчиња / многу
Малопродажната / трговија на големо 10pcs/ многу 9ml E6000 Лепак Накит Лепило Лепак помине гел freeshipping US$ 15.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
100pcs/многу 16mm Сребро Позлатен Плоштадот Подлога француски Earing Празно Фах База на НИКЕЛ Олово freeshipping
САД Големина : 16mm
Материјал : метал позлатен (како на сликата покажува)
можеме да ви понудиме услуга dropshipping
Сврзување површини се 6/8/10/12/14/16/18/20mm низ
Лепак стаклени монистра, копчиња, глина креации, cabochons, ламинат хартија уметност, уроци или нешто друго на дискови за размена на инстант оригиналниот накит!!
ние имаме многу стил ги следат слики шоу .68 /многу
50 парчиња / многу
трговија на големо E6000 лепак млазницата 100pcs/многу freeshipping US$ 19.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. ако сакате молам дозволете ми да знам
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.98 /многу
100 парчиња / многу
Супер се справи 9 ML E6000 Лепак 50pcs/многу freeshipping US$ 74.99 /многу
100 парчиња / многу
100set E6000 9ml Лепак со лепак на главата млазницата freeshipping US$ 149.46 /многу
10 парчиња / многу
Топ Топла продажба 12pcs 110ml E6000 Лепак Ноктите/Телефон Декорација Лепак За Бесплатен Превозот САД$ 86.98 /многу
100 парчиња / многу
Малопродажната / трговија на големо 10pcs/ многу 9ml E6000 Лепак Накит Лепило Лепак помине гел freeshipping US$ 15.98 /многу
50 парчиња / многу
Трговија на големо 50pcs 9 ML E6000 Лепак+50pcs Лепак на Главата Млазницата Подарок freeshipping US$ 69.98 /многу
25 парчиња / многу
Топ продажба 100pcs/многу 3g мини E600 Gule freeshipping US$ 56.
Freeshipping 50pcs/многу 3ml E6000 Лепак Стакло Плочки Pendant Накит Лепило Лепак US$ 36.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.46 /многу
10 парчиња / многу
Нови 500pcs/многу E6000 Мини 3g лепак од ЕМС freeshipping US$ 122.98 /многу
50 парчиња / многу
Топ Топла продажба 12pcs 110ml E6000 Лепак Ноктите/Телефон Декорација Лепак За Бесплатен Превозот САД$ 86.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.98 /многу
12 парчиња / многу
25pcs/многу 9ml E6000 Gule за телефон или ноктите freeshipping US$ 36.

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
12144
Место на Потекло:
CN
R

Тие исто така купуваат со овој производ