.

.

1000pcs Flatback 13mm бисер боја на слонова коска имитација цвет бисери на занает уметност scrapbooking

1000pcs Flatback 13mm бисер боја на слонова коска имитација цвет бисери на занает уметност scrapbooking

DEN 618.24
Количина на стоки

Информации За Производот
Име На Производ : Имитација Бисер Цвет
Материјал : Акрилик
Големина : 13mm
Пакет : OPP вреќа,1000pcs/многу
Боја : Како на сликата(брегот на слоновата)
Се користи За : Овие зрнца се добри за свадба корист, scrapbooking, занает, коса,текстил, чевли,нокти,мобилен телефон,лаптоп и кеси декорација, итн. Шиење или лепак е сите да можат да бидат.
Производот Се Покаже
Боја На Несовпаѓање
Јас не моето најдобро да се пука на најблиските боја на ѕвонење како можам да, но таму ќе биде малку боја разлика. Ве молиме да дадете + - додаток на бои прикажана овде како некои компјутерски монитори може да се разликува малку.Мерење со рака, така +-1mm грешка е дозволено
За Превозот
1.Обично ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail, што ќе се 7-50 дена да пристигне според различни земја. За повеќе детали, ве молиме контактирајте со нас.
2. Ако вашата цел е повеќе од УСД $180, ние ќе ви нудиме Брза Испорака Метод Наместо На Кина Пост Воздух Mail, и нема да ви наплатат дополнителни трошоци.
За Сопствени Такси/Трошоци
Тука нашата цена е само за предмети, не вклучувајќи било обичај давачки или други даноци. Тоа е купувачите сопствена одговорност, пред наддавање, ве молиме контактирајте да го направи тоа јасно.
Freeback :
1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи, ако имате било какви прашања.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време.Затоа што тоа ќе биде благодарен и корисно за нас.
3. Ве молиме не ни остави Негативен или Неутрален повратни информации по случаен избор !.Ви благодариме

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Објектот Тежина:
115g
Бренд Име:
SOAPODE
Број На Модел На:
VA16
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
боја:
Слонова коска
Пакет:
1000pcs/многу
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
13mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ