.

.

модерна уметност, апстрактно сликарство Tendress Дома декор Висок квалитет рачно изработени

модерна уметност, апстрактно сликарство Tendress Дома декор Висок квалитет рачно изработени

DEN 4045.00
DEN 4704.00
-14 %
Количина на стоки


Добредојдовте на Jacky Gallery детали за Производот Големина : Како опции наведени погоре(1 Инч=2. Ние бидете сигурни дека нашите репродукции содржат истите brushstrokes и техники кои се користат од страна на оригиналниот уметник. Сите целосна наплата ќе се издаде ако предмети се враќаат во првобитната состојба. Без strenched или врамени. Тоа е различно од испорака начин. Производи кои е оштетен не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветен пакет. Сепак, бидејќи сликите се направени од страна на страна и да не се компјутерски генерирани секогаш постои мала варијација помеѓу репродукција и оригиналниот/слика. Ние ги испита делата кои ние се здобијат со многу внимателно. За Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Превозот Време = Од времето ние брод на пакет од времето ќе го примите пакетот. Исто така, репродукција нема да имате копија на некои важни слики или photoes на некои луѓе. Овие слики се направени од страна на талентирани уметници, кои се реплицираат на уметнички дела направени од страна на некои од најголемите мајстори. Не репродукција изгледа токму како оригиналот? Во Jacky Галерија на репродукции се направени со рака. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Оригиналите се направени од страна на добро-познати и ценети уметници како Van Gogh, Моне и многу повеќе. Минималното време : 5-10 дена. Во тоа време, ние ќе имаме изведувач за да се заврши сликата, и да чекаат бојата да се исуши. Плаќање добиеме Esrow и кредитна картичка плаќање, како default. Пакет Frameless слика ќе биде преполна со тешко цевка внатре и меур пластика надвор. Тоа обично трае околу 7-10 дена.

Големина (Инчен):
20x24, 24X32, 30x40, 36x48, 40x60, 48x72
Тип:
Масла
Предмети:
Портрет
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Материјал:
Лен
Стил:
Апстракт
Рамка:
No
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Техника:
Рачно Насликани
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Платно Само
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ