.

.

Карбонски Влакна Автомобил Покривот Спојлер Усна За BMW X6 E71 2008-2013

Карбонски Влакна Автомобил Покривот Спојлер Усна За BMW X6 E71 2008-2013

DEN 9293.00
DEN 10805.76
-14 %
Количина на стоки


Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Карбонски Влакна Автомобил Покривот Спојлер Усна За BMW X6 E71 2008-2013
Fitment
Одговара за BMW X6 E71 x Drive Спорт 2008-2013
Инсталација
3 M лента и силициум заедно, Бесплатен дар од 3 M Лента ,силициум е fulid не може да се испраќаат преку експрес, па pls добив од вашиот локален автомобил работилница
Фотографии

За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
X6
X6-Година:
2008 година
Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Модел Година:
2008-2013
Име На Модел:
SE-BME711010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Дербито Спојлер
Производителот Дел Број:
заден спојлер покрив
Осветленост Дел Број:
автоматскиот покрив крило
Другиот Дел Број:
автомобил покривот усна
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
задните покрив
Тип На Објект:
Спојлери
R

Тие исто така купуваат со овој производ