.

.

1000pcs 5mm Сина Дифузен LED 5k MCD

1000pcs 5mm Сина Дифузен LED 5k MCD

DEN 806.00
DEN 1008.00
-20 %
Количина на стоки


Карактеристики Спецификации Емисија Сина боја Приказ Агол ± 120 ° Напред Напон 3.0 V-3.3 V(Max 3.8) Врвот Емисија бранова Должина 465nm Светлосен Интензитет 5000mcd Живот 100,000 часа Обратна Тековната 20m A Други Ниска потрошувачка на енергија

Емитуваат Боја:
Сина
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
човековите осветлување
Број На Модел На:
xw7898994
боја:
Сина
Леќа:
дифузен
Живот:
долг живот
Пакет:
1000pcs/многу
Нога:
долга нога
R

Тие исто така купуваат со овој производ