.

.

Попуст !Пинк 10мм 100pcs/пакет мода Кристал, Отворајќи Диско топка Shamballa Кристал монистра за Нараквица на големо.Бесплатен Превозот!

Попуст !Пинк 10мм 100pcs/пакет мода Кристал, Отворајќи Диско топка Shamballa Кристал монистра за Нараквица на големо.Бесплатен

DEN 322.00
DEN 584.64
-45 %
Количина на стоки


Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина.16 /многу
4 парчиња / многу
Ново !Евтини!Мешана боја 6pcs/многу 10мм 1x Кристал монистра shamballa нараквица. ако се меша цел е помалку од$15,ве молиме кликнете на оваа овде да ја плати превозот надомест.72 /многу
4 парчиња / многу
фабрика цена!Трговија на големо!10мм 7x Кристал Диско Топка гроздобер трендовски shamballa нараквица .Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.П : Како е квалитетот на стоките ?
О : Доколку проблеми со квалитетот и да се случи, ние ги преземе испорака трошоци .
Повратни информации :
1.21 /многу
6 парчиња / многу
фабрика цена!Нови Пристигнување Меша бојата 8 компјутери/многу Долга Цевка Свиткување Монистра shamballa нараквица.Ве молиме оставете ги
ни порака за нас, за да ни каже боја, број и количина сакате ,како" 001 - количина.73 /многу
2 парчиња / многу
Hotsale! Бесплатен Превозот!рачно изработени 10мм 5x Диско Топка Монистра нови САД$ 9.
Ви благодарам многу!
Политика На Враќање :
Ако сте незадоволни со предметот или објектот примена е скршен,
ве молиме контактирајте со нас .
Кога се меша цел е повеќе од 149 долари ,DHL Fedex ЕМС бесплатно!
Ова е нашиот shamballa монистра во нашата продавница. беше основана во август 1981 година.93 /многу
2 парчиња / многу
фабрика цена! сина 10мм 9x Кристал Диско Топка монистра трендовски US$ 10.82 /многу
9 парчиња / многу
жешка! Нови Пристигнување!4 парчиња/многу 10мм 9x монистра shamballa хривнија во Свадба мажите хривнија US$ 20.Ако ви треба побрзо испорака ,ние може да се испрати на стоките до вас од страна на EMS,DHL,
UPS-от(сепак пратката такса ќе се промени).П : Зошто не сте на линија и како можам да контактира со вас ?
A : можете да ги најдете ме преку е-маил или само да оставите порака и ние и ветуваме да ви одговори
во рок од 12 часа.Во моментов, MZC
Накит Co. Нашите производи се продава добро во Европа и
Америка.83 /многу
2 парчиња / многу
мода! црвено 10мм 11x Кристал Диско Топка монистра shamballa нараквица .Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви, веднаш по пратка.45 /многу
6 парчиња / многу
Ново !трговија на големо 6pcs/многу 10мм 19x Кристал монистра shamballa
нараквица.Некои кристално не се отвори, па уредно.Вашето мислење е навистина важно за нас.20 /многу
2 парчиња / многу
евтини ! bule 10мм 11x Кристал Диско Топка монистра shamballa нараквица .И ние извоз $ 38 милиони евра годишно во светот.41 /многу
9 парчиња / многу
фабрика цена!Трговија на големо!4 парчиња/многу 10мм 9x Кристал Диско Топка shamballa хривнија US$ 20.ова е нашиот мушка слика.
Другите Бои Може Да Избере :
Ако изберете друга боја која е различна од главниот производ сликата ,тоа треба најмалку 50 парчиња за секоја боја.78 /многу
8 парчиња / многу
Евтини!Мешана боја 6pcs/многу 10мм 1x Кристал монистра shamballa
нараквица. Ние ќе им понуди Замена или Целосна Наплата на вас .Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата ,
ве молиме контактирајте со нас за наплата.Ве молиме одвојте неколку секунди
за да се остави пет ѕвезди, ако сте задоволни со нашиот производ или услуга.
Вашето задоволство е наша најголема извршување!
Нови Пристигнување!Мешана боја 9 компјутери/многу 10мм 7x Кристал Диско Топка shamballa нараквица.

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Глина
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1g
Бренд Име:
lapetus
превозот метод:
Бесплатен превозот
Материјал:
глина & кристално
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Забава,Свадба
Состојба:
100% Сосема Нов
Одговара:
Ѓердан & хривнија
Количина:
50pcs/многу
квалитет:
супериорен
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ