.

.

бања играчки Вода Забавен инструмент цевка 19cm висина бебе играчки

бања играчки Вода Забавен инструмент цевка 19cm висина бебе играчки

DEN 456.00
DEN 479.52
-5 %
Количина на стокиКарактеристики :
Ротирачките тек е виден во текот на играње на цевка
19cm висина x 7cm дијаметар
ние ќе испратиме ramdom бои за вас
бебе возраст : 6+ месеци
Тежина : 0.20 kg/еез
Pacakge : торба

Карактеристики:
Бања
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
0-12 Месеци,13-24 Месеци
Тип:
Waterwheel/Воланот Тип Dabbling Играчка
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PC
Број На Модел На:
NA
R

Тие исто така купуваат со овој производ