.

.

Beadsnice ID2365 трговија на големо повеќето висок квалитет на модата pendant ќорци за вашиот дизајн pendant settings во фабрика цена топла

Beadsnice ID2365 трговија на големо повеќето висок квалитет на модата pendant ќорци за вашиот дизајн pendant settings во фабрика

DEN 523.00
DEN 550.56
-5 %
Количина на стоки

УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80 УСД $ 10.01 УСД $ 16.74 УСД $ 19.07 УСД $ 6.98 УСД $ 9.00 УСД $ 14.72 УСД $ 11.12 УСД $ 0.80
pendant settings
Опис :
Име Beadsnice ID2365 трговија на големо повеќето висок квалитет во акции мода pendant ќорци за вашиот дизајн pendant settings во фабрика цена Бренд beadsnice ID 2365 Големина 25мм Тежина 3.1 g Материјал месинг
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи.
Ние имаме многу боја на вашиот избор.Ако сакате други бои,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
Превозот Време :
Ова предмети Стандард превозот се БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ, Без било други Скриени такса. Крајната цел цена е крајната цена. Тие ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата.
Превозот Адреса (Многу важно)
Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса.
Следење На Број :
Ние се обезбеди следење на броеви, за сите нарачки
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќања како што се :
ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА?
Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers.
ЗОШТО КУПИ ОД НАС?
1. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ
2. ОПЦИЈА ДА БРОД ПОБРЗО
3. 45-ДЕН 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНА ГАРАНЦИЈА
Вашиот 100% задоволство е наша гаранција. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок.
За нас
Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!
Sterling Silver Наоди :

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
beadsnice
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2365
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
подлога:
25mm
Метал:
Дувачкиот
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
трговија на големо веб-сајт:
www.beadsnice.com
quanlity:
30pcs
is_customized:
Yes
боја:
многу боја за да изберете
накит наоди:
pendant ќорци
персонализирате:
рачно изработени earring
Стил:
Тренди
R

Тие исто така купуваат со овој производ