.

.

1BOX/МНОГУ.Провира игра,Дрвени алкохол животни,Рано едукативни играчки,DIY играчки,Дрвени играчки,Роденденски подарок.16.5*17cm

1BOX/МНОГУ.Провира игра,Дрвени алкохол животни,Рано едукативни играчки,DIY играчки,Дрвени играчки,Роденденски подарок.16.5*17cm

DEN 562.00
DEN 864.00
-35 %
Количина на стоки

Бесплатен превозот 4 парчиња /Многу од Кина пост воздух mail Провира игра,Дрвени алкохол животни. Почетокот на едукативни играчки,DIY играчки,Дрвени играчки,Роденденски подарок. Големина : 16.5x17cm Материјал : дрвени Пакување : 4pcs животни
1.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.
2.Ве молиме додадете ги сите избрани предмети на количката и изберете превозот метод.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.
3.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ако сакате да ја прогласи вистинската вредност ве молиме оставете порака кога платени.
4.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати. Ако прилагодени објекти ќе се испрати во рамките на 10~20 дена. Ние не гарантираат транспорт време на сите меѓународни пратки,бидејќи различни земја има различни сопствени грешки време,тоа може да влијае на брзина,не можеме контрола на брзината,но ние ќе се прошири време на испорака за вас.
5.Ве молиме прочитајте опис внимателно пред да плаќа.Ве молиме да користите точно адреса кога се платени,ако вашиот причина предизвикани парцела врати,ние ќе забелешка наплата на превозот надомест.
6.Ве молиме имајте во предвид секоја цел мора следење на број,можете да ги пратите онлајн.
7.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни увозни царински давачки и даноци од вашата земја царината,овие дополнителни трошоци треба да се плати кога ќе се соберат на пратката.
8.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и отворен спор,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите.
9.Нарачана : Ние може да нарачана производи од хартија.ева производи.чувствував производи.и сите занает колекции за вас.ако имате било какви барања ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил.

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
no
Бренд Име:
YHCRAFTS
Скала:
1
Материјал:
Дрво
Тема:
Животни
Број На Модел На:
Нормално
Тип:
Нормално
Животни:
Желки
Количината на Предмети во Собата:
4
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
дизајн:
Животно Статуа
Тип:
Други Едукативни Играчки
R

Тие исто така купуваат со овој производ