.

.

MS1504102 Моден Бренд за Накит Сетови Антички Сребрен Позлатен Сива Шарм Висок Квалитет на Жената е Ѓердан Earring Поставите Свадба Накит

MS1504102 Моден Бренд за Накит Сетови Антички Сребрен Позлатен Сива Шарм Висок Квалитет на Жената е Ѓердан Earring Поставите

DEN 422.00
DEN 527.52
-20 %
Количина на стоки


Кина Пост Воздух Mail $1.5 Линк :
e Packet $2.0 Линк :
e Пакет $3.8 Линк :

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
HKTEN
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MS1504102
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ