.

.

50pcs/многу тенка 6800-2Z ZZ лежишта Топката Имајќи 6800ZZ 10X19X5 10*19*5 мм 6800Z Z

50pcs/многу тенка 6800-2Z ZZ лежишта Топката Имајќи 6800ZZ 10X19X5 10*19*5 мм 6800Z Z

DEN 2832.00
Количина на стоки


50pcs/многу тенка 6800-2 Z ZZ лежишта Топката Имајќи 6800 ZZ 10 X19 X5 10*19*5 мм 6800 Z Z
Тип : длабоко ритам топката Имајќи
Број на модел : 61800 ZZ
материјал : хром челик
Корица : метал
Димензии :
ID(внатрешен дијаметар)/Понесе=10мм
OD (надворешен дијаметар)=19mm
Ширина/Висина=5mm
Плаќање
Ако сте од Бразил и избрав ПРОЗОРЦИ,FEDEX,DHL,TNT , мора да се обезбеди CPF број или CNPJ број . ако не ние, не може да се брод it out !!!
· ако имате било какви проблеми на плаќањето,ве молиме контактирајте со нас!
Батериите се забранети за воздушен транспорт. така Батерии не се вклучени . таа се Напојува со АА или 9 V или ААА Батерии . и тоа е лесно и евтино да ги купите во локалната
· Ако треба да се купат повеќе добра, но цената не е многу евтини, или не најдете во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас!
превозот
· 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена.
· 2. Време На Испорака :
Преку ЕМС Fed Ex ТНТ прозорци DHL Express : Генерално од 3-7 работни дена.
Преку Кина Пост Воздух Mail : Генерално 30-60 woring дена.
· 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Услуги На Клиентите & Return
1. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање.
2. Сите производи имаат 1 година гаранција.
3. ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не се позитивни повратни информации или спор. ние ќе се обидеме да нашите најдобри за решавање на проблемите.
4, Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

R

Тие исто така купуваат со овој производ