.

.

Висок квалитет 12V H1 Автомобил Led Магла Светилка,H1 Доведоа Автомобил Светилки,H1 led светла светилки светилки Авто 12v бесплатен превозот 50pcs/многу

Висок квалитет 12V H1 Автомобил Led Магла Светилка,H1 Доведоа Автомобил Светилки,H1 led светла светилки светилки Авто 12v бесплатен

DEN 5126.00
DEN 6408.00
-20 %
Количина на стоки


1. Тип на производ : H1-18 SMD
2. Влезен Напон : DC12 V
3. Моќ Дисипација : 3.24 W Max
4. Led type : 5050 3 чипови SMD
5. Led Количина : 18 компјутери
6. Прозрачна Флукс(lm) : 360-420 LM
7. Зрак Агол : 360 степени
8. LED Боја : Бела/Red/Сино/Жолта/Топло бела/Зелена
9. Светилки носителот : H1
10. illuminant димензија : Φ18x25mm
11. Тежина : 12g
12. Оперативен Температура : -40~85 C
13. Сертификати : ROHS , CE

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела
Wattage:
3w
Тип На Објект:
LED Светилки
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
100000
Напон:
12V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
5%
Број на LED Чип:
18 компјутери
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
Должина:
N
База Тип:
H1
Обликот:
R
R

Тие исто така купуваат со овој производ