.

.

LINKWELL промет на Големо со Бесплатен Превозот САД Познати Места Интерес на Места Перница Маска

LINKWELL промет на Големо со Бесплатен Превозот САД Познати Места Интерес на Места Перница Маска

DEN 468.00
DEN 767.52
-39 %
Количина на стоки


LINKWELL промет на Големо со Бесплатен Превозот САД Познати Места Интерес на Места Перница Маска
Име на производ : Перница Покрие CC106 Големина : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Дизајн : во САД се Познати Места Скриени Zip затворање ве Молиме имајте во предвид : 1. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои. 2. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината. 3. Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја.
1. За Превозот
1.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.
1.2 Превозот осигурување не е задолжителна, но ако треба, се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. 1.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
1.4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1.5 Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн. Ако ви треба вашиот објект порано~ве молиме контактирајте со нас за дополнителни поштарина.
2. По продажбата на
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи.
3. Задоволство Гаранција
3.1 Вашето задоволство е наша цел. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство.
3.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата.
4. Контактирате за Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас.

is_customized:
Yes
Ткаенина Count:
20
тема count:
100TC
Употреба:
Дома
Шема:
Печатени
Тип:
Декоративни Pillowcases
одделение:
одделение А
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CC106
Техника:
Шема
Стил:
Печатени
Материјал:
Лен
Шема:
Убаво
боја:
Цветен
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
ОЕМ:
Yes
MOQ:
1pc
Употреба:
Дома Декор
Извоз на земјата-1:
САД
Извоз на земјата-2:
Австралија
Извоз на земјата-3:
Обединетите Kindom
R

Тие исто така купуваат со овој производ