.

.

190-450nm & 800-2000nm ласерски безбедност очила О Д 4+ CE заверена

190-450nm & 800-2000nm ласерски безбедност очила О Д 4+ CE заверена

DEN 1550.00
DEN 1632.00
-5 %
Количина на стоки


Име на производ : ласерски безбедност очила/ласерски безбедност eyewear/ласерски безбедност очила
1. Број на модел : единиците на локалната самоуправа-5-9 C
2. Заштита бранова должина : 190-450nm & 800-2000nm
3. О Д 4+
4. CE уверение,
5. Структура : НОВИОТ 9 C
6. За типичен ласери, како што се 266nm, 405nm 445nm, 808nm, 810nm, 980nm, 1064nm 1320nm 1470nm ласери, итн.
Фото :

Број На Модел На:
Единиците на локалната самоуправа-5
Бренд Име:
HANBEIHE
R

Тие исто така купуваат со овој производ